MMA in SUBMISSION GRAPPLING v ANDO GYM KRANJ Seznam forumov MMA in SUBMISSION GRAPPLING v ANDO GYM KRANJ

Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   RSS Feed   Registriraj seRegistriraj se

Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
Avtor Sporočilo
Alex

Pridružen/-a: 08.05. 2007, 15:07
Prispevkov: 79

PrispevekObjavljeno: 30 Jan 2008 17:20    Naslov sporočila: Hirschmann Jiu-Jitsu Submission Grappling tournament MAREC05 Odgovori s citatom

Zgoraj je povezava na borbo med Martino Hirschmann in Alenko Klemen.

Na tem turnirju so se mi zdele najbolj na nivoju borbe v ženski mojstrski kategoriji, kar se tiče izvedbe tehnik. Tako, da v tej temi dajem prednost predvsem ženskim kategorijam!

PrispevekObjavljeno: 31 Jan 2008 21:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobri posnetki , že kar zgodovina našega ju-ja. Upam, da boš dal še kaj posnetkov Question
Alex

PrispevekObjavljeno: 05 Feb 2008 03:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dodajam še dve borbi, in sicer je prva borba med Jano Klemen in Tanjo Pirjevec. Še ena ženska kategorija, tokrat v razrednih pasovih. Končala se je brez submita, vendar je vseeno videti veliko poizkusov. Na koncu je po točkah zmagala Jana.

Sledi pa še ena, kjer se jaz borim z Anžetom Vidovičem, kjer je s pomočjo davljenja z reverji zmagal Anže in na koncu osvojil medaljo za 3. mesto. Tekmovala sva v kategoriji rjavih in črnih pasov.

jana.dorijana

Pridružen/-a: 24.07. 2007, 23:40
Prispevkov: 138

PrispevekObjavljeno: 24 Feb 2008 10:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Noče noben nč napisat bom pa kr jaz.
Res je da sm zmagala po točkah.
Sam se prou vidi če bi pilila tehniko na treningu,in ne bi bila tako površna ,bi jo takoj dubla v končni prijem.Še najbolj pomembno se mi zdi,da oba tekmovalca sodeljujeta,ter da prikažeta čim več tehnik.